Alternatif Kısa 7 - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa 5 - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa 4 - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa II - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa 13 - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa 12 Başlıyor!

Alternatif Kısa 9 - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa 20 - Kısa Film İyi Gider

Birikim Atölyesi ve otuzbeslik.com’un düzenlediği İzmir'in aylık kısa film etkinliği Alternatif Kısa'nın 20'ncisiyle karşınızdayız. Bu seçkimizde savaş ve sistem temalı beş film izleyecek, her filmin ardından yönetmenleriyle sohbet edecek, sorular soracağız. Dünyayı nasıl gördüğünü bizlerle paylaşan yönetmenlerimizle keyifli bir ortamda görsel algımızı tartacağız. Sinemaya gönül vermiş kişileri ve sinemaseverleri kısa filmlerin dünyasında buluşturan Alternatif Kısa, 21 Şubat Cuma günü saat 19.30'da Fransız Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. Kısa Film İyi Gider!

Alternatif Kısa 16 - Kısa Film İyi Gider!

Otuzbeslik.com [http://otuzbeslik.com/]ve Birikim Atölyesi'nin düzenlediği Alternatif Kısa film etkinliğimizin16’ncısıylakarşınızdayız. Bu seçkimizde "Arayış: İletişim ve Güven" konularını işleyen beş kısa film izleyecek, her filmin ardından yönetmenleriyle sohbet edecek, sorular soracağız. Dünyayı nasıl gördüğünü bizlerle paylaşan yönetmenlerimizle keyifli bir ortamda görsel algımızı tartacağız. Kısa filmlerin ve kısa sohbetlerin bir arada olacağı bu güzel etkinlik için 18 Ekim Cuma günü saat 19.30'da Fransız Kültür Merkezi'nde buluşalım. Kısa Film İyi Gider!

Alternatif Kısa 15 - Kısa Film İyi Gider!

otuzbeslik.com ve Birikim Atölyesi'nin düzenlediği İzmir'in aylık kısa film etkinliği Alternatif Kısa'nın üçüncü sezonu başlıyor! Bu sezonun ilk seçkisinde yabancılaşma, yüzleşme ve kaçış konuları üzerine beş kısa film izleyeceğiz. Her filmin ardından yönetmenleriyle sohbet edecek, sorular soracağız. Kısa filmlerin ve kısa sohbetlerin bir arada olacağı 15. Alternatif Kısa için 20 Eylül Cuma günü saat 19.30'da Fransız Kültür Merkezi'nde buluşalım. Kısa Film İyi Gider!

Alternatif Kısa 14 - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa 11 - Kısa Film İyi Gider