Bostanlı'nın Keyif Veren Kahvecileri

Bostanlı kafeleri, 3. dalga kahvecileriyle kendine tatlı bir dünya yarattı. Her damak tadına, her zevke hitap eden bir kafesi mutlaka var. Biz sizlere birkaçını listeledik. Bakalım sizin favori kafeniz neresi olacak.

Alaçatı'nın Büyülü Köşesi - Köşe Kahve

Bostanlı’da Müzik & Kahve uyumu: Enki Kafe

Esinti Kafe'deki Tatlı Esintiyi Çok Seveceksiniz

3. Nesli Hiç Tükenmeyecek Panda - Panda Brothers Third Wave Coffee & Roastery

Mutluluk Garantili Çikolata Festivali!

İzmir'in Yeni Keyif Noktası: Make Me Joi

İzmir'in en yeni, en sağlıklı ve en karizmatik kahvecisiyle karşınızdayız! Kahveci dediğimize bakmayın Make Me Joi'nin menüsünde yok yok. Kaliteli kahvesi, taze smoothie’leri,sağlıklı atıştırmalıkları ve fazlasıyla renkli ortamıyla İzmir’in yeni buluşma noktası Make Me Joi’nin hikayesini markanın yaratıcısı Ayşe İdil Kacar’dan dinledik.

Alaçatı'nın Dillere Destan Dondurmacıları

Dondurma denince akılda da kalpte de akan sular duruyor. Hatta donuyor ve koca bir top dondurmaya dönüşüveriyor. Şimdi “Hepsini mi denediniz, yok artık!” demeyin. Tabii ki sizin için hepsini denedik! Hepsini de samimiyetimizle yazdık. Sizin favorilerinizi de heyecanla bekliyoruz!

Yedi, Alaçatı Ot Festivali'nde Sizleri Bekliyor!

Bone Coffee Roasting – Urla'nın En Yeni, En Şirin 3. Nesil Kahvecisi

Alsancak'ta Bir Lezzet Buketi "Buke Garni"

Bostanlı'nın Popüler Mekanları

Bostanlı'da gecenizi doludolueğlence ve keyifle geçireceğiniz mekanları listeledik. İsterseniz sakince kahvenizi içebilir, isterseniz en sevdiğiniz içecekle dans edebilirsiniz. Sadece geceyi nasıl geçirmek istediğinize karar verin ve listeden bir mekan seçin.