İzmir'in En İyi Gece Kulüpleri

İzmir'in en sevilen gece kulüplerini listeledik. Elektronik dans müziği, R&B, pop ya da rock... İzmir'de sizi eğlendirecek bir mekan mutlaka var!

Ortaya Restoran: Ortaya söylenen yemekler, sofradaki insanları yakınlaştırıyor

Ortaya, geleneksel Ege mutfağını,Akdeniz ve dünya lezzetleriyleharmanlayarak bize füzyon mutfak deneyimi sunuyor.Ortaya söylenen yemeklerin, insanları yakınlaştırdığını, ortak bir dil konuşmalarını sağladığını fark eden Ortaya'nın sahipleri, konseptlerini bunun üzerine kurup ortaya paylaşımlı ürünler tasarlıyorlar.Ortaya'nın otantik atmosferinde, fonda Üçüncü Yeniler çalarken sevgilinizle ateş başında şarap içebileceğiniz gibi dostlarınızla keyifli rakı sohbetleri de gerçekleştirebilirsiniz. Ortaya'nın hem kurucu ortağı hem şefi Burakhan Akçe ile restoranın konseptini, menüsünde öne çıkan lezzetleri, misafirlerini nasıl bir deneyim beklediğini, işletmeci olmanın keyifli yönlerini konuştuk.

İzmir’de Sevgiliyle Gidilebilecek Mekanlar

Sevgilinizle yeni yerler keşfetmeyi seviyor musunuz? Sizin için İzmir'deki en samimi, en romantik mekanları derledik.

İzmir'de Maç Keyfi Yapabileceğiniz Mekanlar

Dostlarınızla birlikte hem stadyumdaymış gibi eğleneceğiniz hem rahat rahat içkinizi yudumlayıp yemek yiyebileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? Sizler için İzmir'de maç izleyebileceğiniz en iyi mekanları lsteledik.

Alternatif Kısa 14 - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa 13 - Kısa Film İyi Gider

Urla Ot Bayramı Bugün Başladı!

Alternatif Kısa 12 Başlıyor!

Alternatif Kısa 11 - Kısa Film İyi Gider

Pizzeria Luna Romana - Pizza Aşkına

Alternatif Kısa 10 - Kısa Film Iyi Gider

Alternatif Kısa 9 - Kısa Film İyi Gider