İzmir'de Laptop'unuzu Alıp Çalışabileceğiniz Mekanlar

Hem kafanızı dağıtabileceğiniz hem de ofis olarak kullanabileceğiniz ortak kullanım alanları son derece popüler olmuş durumda ve İzmir'de o kadar güzel yerler var ki... Sizler için laptop'unuzu alıp İzmir'de ofis gibi kullanabileceğiniz, sunduğu ortam ile içinizi ısıtacak mekanları listeledik, keyifli okumalar...

Kabuk Kitabevi - Dışarıdaki Hava Kitaba Çok Yakışıyor

Kalbim Tenten'de Kaldı

Hermes Sahaf: Sahaflardaki kitapların kokusu eski güzel günlere tekabül ediyor

Uzun yıllar boyunca İstanbul'da faaliyet gösteren Hermes Sahaf, İzmir'e taşındı. İçeri girer girmez kitapların, nostaljinin, tarihin ve tarihe dair bir şeylerin sizi karşıladığı bir yer Hermes Sahaf. Sahibi Ümit Nar'la ikinci el kitapçı olmakla sahaf olmak arasındaki farkları, iyi bir sahaf olmak için gereken nitelikleri, okuma müptelalığını, bir sahafın kurduğu hayali, kitapların meta değerini aşan anlamlarını ve deliliği konuştuk. Küçükyalı'ya yolunuzu düşürüp bu sihirli yeri keşfederseniz mis kokulu kitaplarla karşılaşır, Ümit Nar'ın keyifli sohbetiyle yaşamınıza güzellik katarsınız.

İzmir'in En İyi Kitap Kafeleri

Yeni trend kitap alışverişiyle kahve molalarını birleştirmek. İzmir'de de kitap kafelerin sayısı giderek artıyor. Bu mütevazı mekanlarda uzun zamandır aradığınız kitapları bulmak ya da ilgilendiğiniz kitabı güzel bir kahve eşliğinde uzun uzun araştırmak okur için müthiş bir deneyim. Bir kahve içeyim, iki atıştırayım, şu kitaba da bakayım derken nasıl zaman geçiyor anlatamayız. Kitapseverler buyurun, İzmir‘in en iyi kitap kafeleri.

Wavy: Gıda boyasız siyah dondurma mümkün

Sofilya'nın Ev Sahibi Kitaplar!

Alaçatı'nın hareketli hayatına bir kitap kafe molası vermek ister misiniz? Sizin için harika bir keşfimiz var!

İzmir'de Lokma Kültürü Lokmella ile Değişiyor

Hungry Dog Pub - İzmir'in En İyi Vintage Pub'ı

Japon Edebiyatının En İyi Kitapları

Defne Cafe & Bar

Karşıyaka Gezi Rehberi