2. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali

Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali, 22 Ağustos’ta bir dünya starının konseri ile başlıyor. Dünyanın önde gelen sanatçılarından Yunanlı tenor Mario Frangoulis, 22 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 21.00’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda sanatseverlerle buluşuyor. Beş etkinliğin yer aldığı 2. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali, 22 Ağustos - 3 Eylül 2019 tarihlerinde yapılacak.

Bir Yaz Masalı ile 19 Mayıs Daha Güzel

Şekeronya Yeniden Elhamra Sahnesi'nde!

Çocuklara opera, bale, klasik müziği sevdirmek ve çocukların okuma alışkanlığı kazanmaları için yazılanŞekeronya’dasolistlerin yanı sıra bir grup dansçı da görsel şölen sunuyor. İlk gösterimi 16 Ekim’de yapılan oyun25 Ekim ve 6 Kasım tarihlerindedeİzmirli çocuk sanatseverlerin izlenimine sunulacak.

Operadan Müzikale; Unutulmayan Melodiler

İzmir Devlet Opera ve Balesi’nde 100. Yıl Özel Gösterisi

La Forza del Destino (Kaderin Gücü) 7, 23 ve 25 Mayıs’ta Tekrar Bizlerle

Sezonun son MÖTBE Konseri’nde Film Müziklerini Kaçırmayın!

7. Çocuk Resim Yarışması Ödül Töreni

İzmir Devlet Opera ve Balesi bugün sezonunu açıyor!

Efes, İlk Uluslararası Opera ve Bale Günleri'ne Ev Sahipliği Yapıyor

Avrupa’nın hızla büyüyen buluşma platformu 12min.me şimdi İzmir'de!

Almanya'nın Hamburg şehrinde başlayıp, kısa sürede tüm Avrupa’ya yayılan buluşma etkinliği 12min.me [http://12min.me] Türkiye’de İstanbul’dan sonra ilk kez İzmir’de.

İzmir Devlet Opera ve Balesi perdelerini açıyor!

İzmir Devlet Opera ve Balesi, 2019-2020 sezonunda dört opera, üç müzikal, altı bale, bir müzikli oyun, dört çocukoyunu ve onlarca konseriİzmirli sanatseverlerinbeğenisine sunacak.