İzmir'in Ekstrem Spor Noktaları

İzmir'de skydiving'den kaya tırmanışına, rüzgar sörfünden tüplü dalışa, ATV'den go-kart'a birçok ekstrem spor seçeneği bulunuyor. Monotonluktan bunalanlar, sınırlarını zorlamak isteyenler bu liste sizler için.

Adam Walker: Ne kadar farklı olsak da suyun içinde hepimiz aynıyız

Adam Walker, tost makinesi ve su ısıtıcısı satarak hayatını kazanırken bir gün uçak yolculuğu sırasında On A Clear Day adlı filmi izliyor ve tıpkı filmdeki karakter gibi yüzmeye karar veriyor. Walker yüzmekle kalmıyor, Oceans 7* olarak bilinen rotaların hepsini tamamlıyor. Adam Walker sıcak suda, soğuk suda, rüzgarlarla, dalgalarla hatta yunuslarla yüzüyor. Hatta sakatlanıyor ve Ocean Walker tekniğini geliştiriyor. Bu teknik insanların daha hızlı, daha verimli yüzmelerine yardımcı oluyor. Walker yaşadığı olumsuz durumları her zaman bir hediye olarak görmeyi başarıyor. Korkularının üzerine gidiyor, korkunun yaşamak istediklerinin önünde bir bariyer olmasına izin vermiyor. Bu röportajda Adam Walker’ın geç yaşta spora başlayan kişilere önerilerini, yunusların köpekbalıklarından korumak için kendisine nasıl eşlik ettiğini, hayatını değiştiren filmi, korkuya rağmen nasıl başarmak istediklerini başardığını okuyacaksınız. Umarız size de ilham verir. Keyifli okumalar.

Aqua Jog Club - Suyun Spor Hali

"Doğruyu yaparak eleştirilmeyi, yanlış yaparak alkışlanmaya tercih ediyoruz." - Göztepe SK Başkan Yardımcısı Talat Papatya

Eşpedal Engelli ve Engelsiz Kişileri Buluşturuyor

Dalgaların Prensi Bora Kozanoğlu

Urlalı Şampiyon Motokrosçu: İbrahim Ercansungur

İzmirli Genç Yetenekler

Burkal Efe Sakızlıoğlu - Taraftar Hakları Derneği

Koşan Cadılar!

Nasuh Mahruki - Kendi Everestlerimiz

Dalgalarla Oynayan Adam - Mustafa Çakır