02 Oca 2018
Seçil Şeker

Bostanlı'nın Popüler Mekanları

Bostanlı'da gecenizi dolu dolu eğlence ve keyifle geçireceğiniz mekanları listeledik. İsterseniz sakince kahvenizi içebilir, isterseniz en sevdiğiniz içecekle dans edebilirsiniz. Sadece geceyi nasıl geçirmek istediğinize karar verin ve listeden bir mekan seçin. 

Molly Malone's - Bostanlı

Gündelik hayatın karmaşasından kaçayım, İskoç pub'ında tüm stresimi atayım mı diyorsunuz? Doğru adres şubeleri ile her yerde ve aynı kalitede hizmetiyle karşımıza çıkan Molly Melone's. İskoç damarlarınızı kabartacak. Güzel yemek, güzel müzik ve harika kokteyller varken başka bir şeye ihtiyacınız yok.  

Catch

Bostanlı'nın belki de en kıdemlisi Catch, sıcacık dokusuyla sohbetlerinize samimiyet katıyor. Yer bulamıyor musunuz? Biz de bulamıyoruz! Evimizin bir köşesindeymişcesine rahat ettiren mekanın tek sorunu yer bulamamak. Stresini atıp enerjisini depolayan, masasını bekleyenlere bıraksın lütfen...  

B & Muppet

Güler yüzlü garsonlar, makul fiyat, canlı müzik arayışındaysanız adresiniz B&M Muppet's olmalı. Sevdiklerinizle toplanıp müziğin ve kokteyllerinin tadını çıkarıp güzel menüleriyle karnınızı doyurabilirsiniz.  

Bindokuzyüzoniki

Adını Dünya Karşıyakalılar Günü'nden alan mekanda kendinizi tam bir Karşıyakalı gibi hissedeceksiniz. Loş ışık ve sakura ağaçlarıyla dekore edilmiş mekanı denemediyseniz bu hafta gidip bir gecenizi şenlendirebilirsiniz.

Red Cat

2013 yılında hayatımıza mahalle barı olarak giren RedCat sevenlerinden hep tam not aldı. Karşıyaka, Bostanlı ve Alaçatı'da karşımıza çıkan RedCat uzun bir süre daha bize hizmet edeceğe benziyor. Bir de RedCat'in bir sloganı var; "Eğlence garanti!" 

Behave Bostanlı

Güzel müzik, güzel yemekler ve bağımlısı olacağınız harika kokteylleri ile Behave henüz üç ay önce açılmış olmasına rağmen çok revaçta. Açıldığı günden beri hizmet kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden Behave, güler yüzlü personelleriyle de kendine hayran bırakıyor. 

BlueBell Gastro & Pub

BlueBell özel hatırlanmış mutfağı ile size pancar turşusu değil, tarçınla fırınlanmış pancar sunuyor. Yani sizin için hazırlanan yemekler alışılagelmiş ürünlerden ziyade üzerine düşünülmüş, denenmiş, onaylanmış lezzetler oluyor. Müziğinizi dinlerken bir yandan içeçeğinizi içip bir yandan da harika yemeklerle kendinize yeni lezzet kapıları açabilirsiniz. 

Mona Mavişehir

Çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri gece 00.00'den sabah 05.00'e kadar kesintisiz ve sınırsız eğlence sunan gece kulübünde sabah olduğunun farkına varamayacaksınız.