10 Şub 2017
Zeynep Öztürk

Cupcake House - En Tatlı Sevgililer Günü Hediyesi

 

 
 
Annem ¨Bakkala git un al, kek yapacağım dediği zaman, maraton koşusunda kırılmayacak rekoru, un alırken kırdığım doğrudur. Bir tatlı sever olarak benim gibi tatlı sevenleri şöyle alayım…


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cupcake House, sizi içeri girdiğinizde mis gibi kokularla karşılıyor. 2 yıldır hizmet veren işletmenin otuza yakın cupcake çeşidi var. Bu işin hakkını veriyorlar ve yüzünüzde tatlı bir gülümseme bırakıyorlar diyebilirim. Tatlı diyorum diye şeker oranlarınınız tavan yapmasın çünkü bu tatlı dünyasında tuzlu kurabiyeler, tuzlu cupcakeler de bulunuyor. Tuzlu cupcake mi olur demeyin ve kuru domatesli enfes tada hayır demeyin… 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Özel siparişler üzerine de çalışmalar gerçekleştiren Cupcake House, cupcake atölye çalışmaları da düzenlemekte. 

Önümüzdeki ilk atölye sevgililer günü mini atölye çalışmasıSevgililer günü için en tatlı hediyeyi yapmak isteyenler 11 Şubat’ta gerçekleşecek ve iki saat sürecek olan bu atölyeyi kaçırmasınlar derim.


Genel atölye çalışmaları ise şöyle: kurabiye atölyesi, anne çocuk cupcake atölyesi ve çocuklara özel yaratıcı cupcake atölyesi. Anne çocuk atölye çalışmalarında kurs ücreti oldukça uygun. Üç çalışanı ile butik hizmet veren Cupcake House, bünyesinde kutlamalara da yer vermekte. Çocukların doğum günü fotoğraflarında bu muhteşem cupcakeler daha sık yer alacak gibi duruyor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezervasyon ve bilgi için ise aramanız yeterli. Ayrıca gelişmeleri  cupcakehouse.com.tr’den takip edebilirsiniz. 
 
Cupcake denilince aklınıza sadece 1 kişilik küçük kek gelmesin burada 8-10 kişilik dev cupcakeler de mevcut. Bir adet cupcake ücreti 8,5 TL’dir. Hiç mi indirim olmuyor diye sorarsanız güzel bir haberim var! Cupcake resmini sosyal medyada paylaşıp mekanı etiketlediğiniz taktirde ikinci cupcake sadece 6 TL. Bunun dışında 6 al 5 öde, 9 al 7 öde,12 al 9 öde şeklinde kampanyaları da var.
 
Sağlık açısından düşündüğümde ise krema ve kremşanti kullanmamaları beni cezbeden diğer bir nokta. Siz yeter ki değişik bir şeyler denemek isteyin, otuzbeslik.com hep yanınızda.