17 Eyl 2018
Otuzbeşlik

DEF RAP ile İzmir’de Duyma Engelliler İçin Rap Müzik Atölyesi!

 

Ege bölgesinde bulunan duyma engelliler ve duyma zorluğu olan bireylere yönelik rap müzik atölyesi gerçekleşiyor. Etkinlikte DEF RAP grubu ve beden perküsyoncusu Gökçe Gürçay ile ritm tutma, dans eğitimi, müzik eğitimi ve söz yazım atölyeleri düzenlenecek. Etkinlikte katılımcılar kendi rap parçalarını yazacaklar ve söyleyecekler.

 

 

Bu atölye çalışması İstanbul’dan DEF RAP ve Utrecht’ten Sen City’nin birlikte geliştirdiği bir seri etkinliğin ilk ayağı. Hollanda Konsolosluğu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleştirilecek atölye çalışmaları İzmir Büyükşehir Belediyesi Oditoryumu’nda 22 - 23 Eylul 2018 tarihlerinde gerçekleşecek. Her yaştan duyma engelli ve duyma zorluğu bulanan kişilere açık atölye çalışmasına katılım 30 kişi ile sınırlıdır. Dansa, harekete, söz yazmaya ve müziğe merakı olan her duyma engelli bireye açık, atölyeye katılmak için kayıt olmanız yeterli.

 

Kayıtlar için [email protected] adresine isim/soyisim, doğum tarihiniz, yaşadığınız şehri belirten bir e-posta atmanız yeterli olacaktır. 21 Eylül 2018'e kadar kayıt yaptırabilirsiniz.