13 Oca 2022
Otuzbeşlik

Hollandalı Zwermers ekibi İzmir’de gerçekleşecek "Pan~//Catwalk" performansında yer alacak öğrenci performansçılar arıyor!

Zwermers ekibinin 21 Şubat 2022 tarihinde öğrencilerle birlikte gerçekleştireceği "Pan~//Catwalk" performansı Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu desteği ve ArtsMap iş birliği ile İzmir’de hayata geçiyor. 15 Şubat’ta İzmir’de olacak ekip, 6 üniversite öğrencisinden oluşacak bir performansçı grubu oluşturmayı hedefliyor. Provalardan sonra performans, 21 Şubat’ta canlı olarak sergilenecek.

Performansta yer almak isteyen sanatçıların ArtsMap ağında yer alıyor olmaları gerekmektedir. Halihazırda ArtsMap toplululuğunda olmayan kişiler, başvuru öncesi www.artsmap.info adresinden katılım formunu doldurabileceklerdir.

 

Çalışma saatleri haftanın 3 günü, günde 2-3 saat olarak ekiple birlikte kararlaştırılacaktırİlgilenen öğrencilerin, en geç 31 Ocak 2022 tarihine kadar başvuru isteklerini kısa biyografileriyle beraber [email protected] adresine göndermeleri önemle rica olunur. Daha fazla bilgi almak için yine aynı adrese yazabilir, performans ile ilgili www.zwermers.nl adresini ziyaret edebilirsiniz.

ArtsMap Hakkında

ArtsMap, kültür ve sanatın birleştirici gücünü kullanarak sanatçılar, kurumlar, sivil toplum örgütleri, kamu ve bireyler arasında kültürel bağlar kurmayı  amaçlayan sanat ve kültür aktörlerine yönelik bir dijital platformdur. Hollanda Ankara Büyükelçiliği, Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu veInogarArt işbirliği ile hayata geçen ArtsMap projesi ile sürdürülebilir diyaloglar yaratılmaktadır. www.artsmap.info adresi üzerinden kayıt olunabilen bu toplulukla, kültür sanat ve yaratıcı sektör aktörleri uluslararası bir ağa dahil olarak network ve kapasite geliştirme imkanı bulmaktadır.