15 Kas 2018
Gülay Güler

İstanbul Gece Hayatının Nabzı “No More”de Atıyor!


Dünyaca ünlü bir gece kulübü olmaya aday No More, İstanbul'un kozmopolit enerjisinin tamamen hissedildiği noktalardan biri olan Karaköy’de açıldı. Yaklaşık bir ay önce açılmasına rağmen atmosferi, mimarisi, kaliteli müzik anlayışıyla İstanbul gece hayatına yeni bir soluk getireceğini tahmin etmek hiç zor değil. 

 

 

Mekanın bu kadar klas oluşunun ardında da güçlü bir imza var. Genç ve yakışıklı işletmeci Uğurcan Peker iş hayatındaki deneyimlerini No More çatısı altında eğlence sektörüne sunuyor. Mekanın hazırlık aşamasında; konseptinden, menüsüne kadar her detayıyla ilgilenen Uğurcan Peker'in başarısı bir tesadüf olmaktan çıkıyor. Uğurcan Peker; İstanbul gece hayatında kendisi gibi deneyimli, alanında profesyonel olan bir ekiple çalışıyor.

 

 

No More, haftanın 7 günü, saat 22.00 ile 05.00 arasında kapılarını açık tutacak. Hafta içi, hafta sonu demeden her gece sunduğu kaliteli müzik ile gecenizin kötü geçmesine imkan yok! Üstün ses sistemlerine ve teknik donanıma sahip olan No More’da pazartesiden perşembeye Boygar, Su Soley, Baran Bayraktar, Aslı Demirer ve Bora Uzer muhteşem canlı performanslarıyla sizleri bekliyor. 

Hafta sonlarında ise Gökhan Karabıyık, Tayfur Çetin, Murat Tokuz, Efecan Dianzenza, Tal Barahya vb. house müziğin en iyi Dj’leri ile dans güneş doğana kadar devam ediyor. Efecan Dianzenza’nın çaldığı geceler, sabah olsun hiç istemiyorum.

 

 

No More’nin en sevdiğim yanlarından biri de yarattığı olağanüstü ambiyansı. Kendinizi şımartmak, konforun tadını çıkartmak istiyorsanız burası tam size göre. Özenle dekore edilen, iç tasarımıyla dikkat çeken No More, İstanbul’un en elegant gece kulüplerinden biri. No More; klasik ve modern öğelerin mükemmel kombinasyonu ile zamansız, şık, estetik bir görünüm kazanmış. Siyahın yoğun bir şekilde kullanıldığı, eşsiz Rönesans etkilerinin hissedildiği dekorasyonda; lüks, modern, zarif nesneler kulüp ruhuna uygun bir şekilde kullanılmış.  

Kulübün menüsü de göz doyuruyor. Kulüp gece acıkanlara her saat lezzetli atıştırmalıklar sunuyor. Kaliteli içeriği ve hızlı servisiyle göz dolduran barı ise özel hazırlanan iksirleriyle fark yaratıyor. Kendine has kokteyllerini mutlaka denemelisiniz. 

 

 

No More; lüks bir gece kulübü atmosferi sunarak İstanbul gece hayatında yeni bir seviyeye çıkıyor. Bu hip yer, şimdiden şık kalabalığın vazgeçilmez buluşma noktası haline geldi. Şehirde kaliteli ve elegant gece hayatı arıyorsan No More, ilk adresiniz olacak. No More’de sürprizlere hazır olun. 

Dikkat! No More, bağımlılık yapabilir!