İzmir'deki En İyi Hamburgerciler

 Hamburger sevenler buraya, sizlere şahane bir liste hazırladık. İzmir'deki en iyi hamburgercileri merak ediyorsanız buyurun listemize.

 Not: Listede herhangi bir sıralama yoktur. Butik hamburgerciler ele alınmıştır.

 

Burger No7 Bostanlı

Kaynak: Burger No7

 

Karşıyaka'da bulunan Burger No:7'den hiç sipariş verdiniz mi? Kocaman simsiyah bir kutuda tıka basa doyabileceğiniz bir menü geliyor. Bu burgerleri sevmemeniz mümkün değil. Her damak tadına uygun burgerleri mevcut, siz yeter ki denemek isteyin. Burası 19:00-21:00 saatleri arasında çok yoğun oluyor. Burger No:7'deki sanatsal duvarların yaratıcıları ise 232 Art Work. 232 Art Work röportajını okumadıysanız şuraya iliştiriyorum. Rezervasyon şart değil. Çocuklara ve gruplara uygun. Burger No:7'nin burgerlerini mutlaka bir denemelisiniz.

 

Ton's Burger House

Kaynak: tonsburgerhouse

 

9:30-23:00 saatleri arasında hizmet veren Ton's Burger House Bornova'da hizmet vermekte. Hamburgerinde sadece Tire Süt Kooperatifi ürünleri kullanıyorlar ayrıca Avrupa hijyen kurallarına ve servis standartlarına göre çalısmaktalar. Yüksek kaliteye önem veren bu işletme de ürünler, hergün taze olarak ulaştırılan malzemelerden yapılmaktadır. Menüsüne ulaşmak için tıklayınız.

 

Piper Cub Burger

 Kaynak: Piper Cub Burger 

 

Bağımlılık yapacak lezzetler arasında yer alacak olan bu burgerleri mutlaka denemelisiniz. 2017 yılından bu yana Bostanlı'da hizmet veren bu mekan İzmir'in yeni gözdesi. Kıymalı cheddarlı patates kızartması bile var. İçeride yer alan duvar tasarımını ise ayrı beğeneceğinize eminiz. Pablo ise denemenizi önerdiklerimizden.

 

Friends & Burgers

Kaynak: friendsandburgers

 
Balçova'da hizmet veren Friends & Burgers, sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak. Ayrıntılı bilgi ve diğer görseller için tıkla!
 

Evde Gurme

Kaynak: Evde Gurme

 

Klasik bildiğimiz burger çizgisinden ayrılmadan gurme tariflerle süslenmiş burgerler sunuyor bizlere. Dükkan sahibi Evgin Bey, İstanbul'un yoruculuğundan kaçıp İzmir'e gelenlerden. Burası küçük samimi, karnınızı lezzetli ev yapımı burgerler ve eski usul tava tostları ile doyurabileceğiniz iddiasız fakat sunduğu lezzet ve hijyen ile iddialı bir mekan. Burger köftesi, sosları ve ekmeği özel. Evde Burger röportajını okumak için sizi şöyle alalım.

 

Ohannes Burger

Kaynak: _ohannes_burger_

 

¨Burada hamburgerler, patatesler ve köfteler her zaman sıcak, taze ve siparişten sonra yapılır. Sabit fikirle yapılan çalışmalar ve burgere doğan aşkla, dünyaca ünlü şef Martin Meakins’in dahil olması ile tam bir efsane haline geldi.¨ bu iddalı cümleler Ohannes'e ait. Menü bilgisini şuraya iliştiriyorum. Ohannes'in en büyük özelliği ¨kendin yap¨ kısmının olması.

  

Maxwell Burger

Kaynak: maxwellburgers

 

Hayvan dostu mekan olmasıyla bilinen Maxwell Burger, Bornova'da hizmet vermekte. ¨Jackdaniels Glaze Burger¨ size önerebileceklerimizin başında yer alıyor, mutlaka denemelisiniz. Kahvaltısıyla da adından sıkça söz ettiren mekan, cebinizi de yakmayacak. Menüyü görmek için tıkla!

 

Beeves Burger

Kaynak: beevesburger

 

Geçmişi çok uzun yıllara dayanan hayvancılık altyapısında gizli olan Beeves hikayesi 2010 yılında Şaşkınbakkal Beeves Steakhouse ile başladı. Etinin sağlığı ve tazeliği hakkında ise işletme sahipleri ¨Bütün etlerimizi Gebze ve Kars da bulunan çiftliklerimizde üretmekteyiz. Etlerimizi merkez üretimhanemizde bulunan özel dry age odalarında 28 gün boyunca dinlendirdikten sonra tek tek özel olarak işlenmekte ve el ile üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Üretimden tüketime her şeyi kontrol ediliyor¨ diyorlar. Menüyü görmek için tıkla! Bizim önerimiz ise Deep Blue Burger Menü.

 

Shebo's Sandwich&Burger

Kaynak: shebos_burger

 

Bostanlı'da bulunan Shebo's Sandwich & Burger sizleri lezzetiyle dansa çağırıyor. Menüsünü şuraya iliştiriyorum. Eğer farklı bir zevk arıyorsanız ve ananası seviyorsanız Shebo's Ananas Burger'ı denemenizi öneririz.

 

Kaburger

Kaynak: kaburger35

 

Sanıyoruz ki Karşıyaka burgerciler konusunda çığır açmış. Kaburger de Karşıyaka'da hizmet veriyor. Bacon'lı hamburgerin de olduğu bu mekanda parmaklarınızı da yiyebilirsiniz aman dikkat!

Artı Burger House

Kaynak:artiburgerhouse

 

Ev yapımı burger köftesi, ev yapımı puf ekmeği, birbirinden güzel soslarıyla Artı Burgerhouse hizmetinizde.  ¨Burger sadece burger değildir¨ mottosuyla ilerleyen Artı Burger, Karşıyaka ve Bornova'da hizmet vermekte.

Boom Burger

Kaynak: boomburgerizmir

 

Bornova'da hizmet veren Boom Burger İzmir, 2017'den bu yana hizmet vermekte. Kahvaltı seçeneğinin de olduğu bu mekan makine ile yapılan işleme karşı, her şey el emeği.

Burger Republic

Kaynak: burger republic

 

Karşıyakada hizmet veren bu mekanda burger'inize istediğiniz kadar extra malzeme koyabiliyorsunuz. French Kiss ya da Amerika Alaska Köz bizim önerimiz ama birbirinden güzel atırştırma tabakları da var. Menüyü görmek için tıkla

Burger Hot'n Smokey

Kaynak: burger hot'n smokey

 

Sevenler kavuşsun mottosuyla cheddarlı papates yapan Burger Hot'n Smokey, Bayraklı'da hizmet vermekte. Çalışma saatleri 11:00-22:00 olan bu mekanda önerilen burgerler arasında Dünya Güzeli ön plana çıkmakta.

The Burnger

Kaynak: burnger

 

Bu mekanda merdivenler kaykaydan! Lezzetler ise beş yıldız. Alsancak'ta olan The Burnger'de Hollanda'nın milli yiyeceği külahta patatesi de bulabilirsiniz. Üstelik bahar ve yaz dönemi boyunca Kordon'a paket servisleri de var. Takip etmek için tıkla! Hangi burger'ı yiyeceğinizi seçmek kolay olmayacak ama bizim önerilerimiz arasında Beefnger var.