14 Eyl 2018
Otuzbeşlik

İzmirliler Eğitim İçin Pedallıyor

İzmirliler, 21 Ekim Pazar günü Bostanlı İskelesi’nden başlayıp İnciraltı’nda bitecek "Eğitime Pedalla Bisiklet Turu" ile eğitime destek, geleceğe umut olmak için pedallıyor.

1995’ten beri İzmir’de eğitimde fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırmak amacıyla faaliyet gösteren Ege Çağdaş Eğitim Vakfı tarafından düzenlenecek olan Eğitime Pedalla Bisiklet Turu ile İzmirliler bir yandan Bostanlı’dan İnciraltı’na keyifli bir rotada bisiklet sürerken bir yandan eğitime katkıda bulunacak.

 

 

Çağdaş ve bilimsel eğitime dikkat çekmek, farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla gerçekleşecek bisiklet turunun katılımcıları kendileri adına eğitime destek için bağış kampanyası da açabilecekler. İzmir’de hem spor hem de ulaşım aracı olarak gittikçe popülerleşen bisiklet kullanımının yaygınlaşmasına da katkıda bulunması arzulanan Eğitime Pedalla Bisiklet Turu’na hem kurumsal hem de bireysel düzeyde geniş bir katılım olması bekleniyor.

Eğitime Pedalla Bisiklet Turu’na kayıt www.egitimepedalla.com web sitesi üzerinden yapılıyor. Ayrıca çağdaş ve bilimsel eğitim için bağış kampanyası oluşturmak isteyenlerin https://fonzip.com/ecev/kampanya adresini kullanarak kendi adlarına bağış kampanyası oluşturması gerekiyor.