01 Ağu 2018
Zeynep Öztürk

Hipder Yararına Eğlenceli Bir Geceye Ne Dersiniz?

 

7 Ağustos Salı akşamı için kimseye söz vermeyin! Hipder yararına, Otuzbeşlik sponsorluğunda gerçekleşecek olan şahane bir konser, sergi ve Hipder ürünlerinin yer aldığı bir kermes sizleri bekliyor. Philia Cafe'de olacak akustik konserde Cansu Nihal Akarsu sahne alacak. Otuzbeslik.com iş birliği ile düzenlenen gecede konserin tüm geliri Hayvanlar İçin Projeler Derneğine (Hipder) bağışlancak. Giriş ücreti 20 TL ve biletinizi girişte alabilirsiniz. Konser ise 20:30'da başlayacak. 5 Ağustos Pazar günü başlayacak olan kermes ve sergide Oğuzhan Zeytinoğlu'nun eserleri de sergilenecek. Sergi ve kermes, akustik konserle 7 Ağustos Salı günü son bulacak. Sergideki eserler 30 TL'den sanarseverlerle buluşurken biletlerin, kermesin ve eserlerin geliri de Hipder'e bağışlanacak. Ayrıca Hipder'in ürünlerinin satıldığı standdan bir kupa alırsanız filtre kahveniz de Philia'dan! 

Ağustos ayının bunaltıcı sıcaklığında çim alanda Cansu Nihal'in muhteşem sesiyle kendinizden geçerken lezzetli kahvenizi yudumlayarak bir de üzerine sergi gezerek patili meleklere destek olmak ister misin? 

Dip Not!: Kamp sandalyeni kap gel! Çim alanda kamp sandalyenle müziğin keyfini daha rahat çıkartabilirsin.

 

 

 

Hipderi, yardım gecesinde sahne alacak Cansu Nihal Akarsu'yu ve etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Philia Cafe'yi gelin biraz daha yakından tanıyalım.

 

Hipder

2015 yılında Kurulan Hipder; eski kitapları, ikinci el kıyafetleri, bir heves alınıp kullanılmamış aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı alıcılarıyla buluşturarak elde edilen bağışlarla barınak ve besleme gruplarına tonlarca mama tedarik ediyorlar ve yüzlerce hayvanın tedavisini üstleniyorlar. Hali hazırda sosyal medya hesapları üzerinden açık artırmalara, hayvan sahiplendirmelere, sokak hayvanlarının masraflarına vb. yardımcı oluyorlar. Sizce de şahane bir dernek değil mi? Patili meleklere kanatsız melekler sahip çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız!

 

Philia Lifestyle & Coffee

Hem açıkhava sinemaları, akustik konserler, workshop'lar, etkinlikler düzenleyen hem de bisikletinizle, evcil hayvanınızla gidebileceğiniz bir mekan hayal edin, işte orası Philia; Karşıyaka'nın cennet köşesi. Philia'yı daha yakından tanımak için tıkla!

 

Cansu Nihal Akarsu

  

İzmir'in sevilen ve yükselen caz sanatçısı Cansu Nihal Akarsu hayvanseverliği ile de çok takdir ediliyor. Daha önce otuzbeslik.com'da yayınlanan röportajıı okumadıysanız röportajı ise şuraya iliştiriyorum.