15 Şub 2020
Seçil Şeker

İzmir'in En İyi Gece Kulüpleri

İzmir'in en sevilen gece kulüplerini listeledik. Elektronik dans müziği, R&B, pop ya da rock... İzmir'de sizi eğlendirecek bir mekan mutlaka var!

Hangout Cure

İzmir’de elektronik müzik ve dans edilecek mekan eksiğini çok güzel kapatan, ses getiren partilere imza atan mekan Bayraklı’da yer alıyor. Hangout Cure rahat ortamı ve çalma listelerinin yanı sıra her cuma ve cumartesi hazırladığı özel programları ile misafirlerine güzel bir gece geçirmeyi vaat ediyor. 

Kalt

Kalt’ta dans etmeye doyamayacaksınız! Özel programlar, DJ performansları ve özel setleri ile enerjinin hiç düşmediği Kalt, Bayraklı'da bulunuyor. İzmir’e gelen özel isimleri ve Kalt programlarını takip etmek için gözünüzü etkinlikler sayfamızdan ayırmayın. 

Om Atelier - Mistral

Alaçatı’da bulunan Om Atalier, misafirlerinin sevgisini ve ilgisini görmezden gelemedi, İzmir gece hayatına da giriş yaptı. Açıldığı günden beri tüm programları büyük ilgi ile beklenen Atelier Om Mistral çatısı altında bulunuyor.

Ooze Venue

Türkiye'de Pop ve Rock müzik denince akla gelen isimlerin hepsi Ooze Venue’nün aylık programında yer alıyor. Çarşamba, cuma ve cumartesileri aktif olan mekanın programını otuzbeslik.com’dan takip edebilirsiniz.

Dope R&B Club

İzmir’in en sevilen R&B kulübü Dope, uzun yıllardır müzik ve dansa kendini kaptırıp enerjisinin son damlasına kadar eğlenenlerin ortak adresi. Üstelik ambiyans ve gösterilen ilgi size kendinizi çok özel hissettirecek.  

Bios Bar

İzmir’de rock bar denince akla gelen ilk isim Bios oluyor. Hafta içi ve hafta sonu hazırlanmış programları ile isterseniz canlı müzik dinleyebilir, isterseniz Türkçe ve yabancı şarkılar dinleyerek harika bir gece geçirebilirsiniz.  

Up Stage Performance

Sahneye çıkan alternatif gruplar ve düzenlenen salsa geceleri ile Upstage Alsancak’ta çokça ilgi görüyor. Yeni gruplar, yeni müzikler ve yeni insanlar keşfetmeyi seviyorsanız rotanızı Upstage Alsancak’a çevirmelisiniz.

Behave Bostanlı

Güzel müzik, güzel yemekler ve bağımlısı olacağınız harika kokteylleri ile Behave henüz üç ay önce açılmış olmasına rağmen çok revaçta. Açıldığı günden beri hizmet kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden Behave, güler yüzlü personelleriyle de kendine hayran bırakıyor. 

SoldOut Performance Hall

Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan Soldout her ay hazırladıkları aylık takvim ile ajandalarımızda yerini alıyor. Matineleri, oldies but goldies geceleri, karaoke partileri ve ünlü isimlerle hazırladıkları programa göz atmadan aylık planınızı çıkarmayın.  

Mona Mavişehir

Çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri gece 00.00'den sabah 05.00'e kadar kesintisiz ve sınırsız eğlence sunan gece kulübünde sabah olduğunun farkına varamayacaksınız.